pravy.net Váš přístup k pravému internetu

login: nebo zaregistrovat nový účet
domů Jak to celé funguje a v čem je to jiné? Jak se naše služby platí? Jak začít? Jak zkonfigurovat Windows pro pravy.net Fix nebo Public IP Jak zkonfigurovat Asus WL500 pro pravy.net Fix nebo Public IP Jak odesílat poštu? Jak na pravy.net VPN Jak zkonfigurovat Asus WL500 pro pravy.net VPN Jak zkonfigurovat Windows pro pravy.net VPN

Nabízené služby

Naším cílem je nabídnout vám služby, které vám umožní získat z vašeho připojení k internetu ještě více, než máte nyní. Velká část internetových připojení v ČR je různým způsobem omezována. Některá tato omezení jsou nepřekonatelná (rychlost, FUP), ale jiná můžete změnit. Na tyto vlastnosti jsou zacíleny naše služby.

 


pravy.net Fix IP


pravy.net Public IP


pravy.net VPN

veřejná IP adresa -
pevná IP adresa -
omezení přenosu na dané VPN - -
otevřené všechny porty
komprese přenosu
šifrování přenosu
emailová schránka
neco
@pravy.net, 2 GB
-
doména třetího řádu
neco.pravy.net
- -
FUP aktuálně neaplikováno aktuálně neaplikováno aktuálně neaplikováno
omezení rychlosti aktuálně neaplikováno aktuálně neaplikováno aktuálně neaplikováno
aktivační poplatek 299 Kč 199 Kč 99 Kč
denní sazba za zařízení 8 Kč 3 Kč 0,20 Kč
aktuálně: 0 Kč
maximální výše dluhu k nám 299 Kč 199 Kč 99 Kč
Všechny ceny bez DPH
Aktuálně všechny ceny včetně DPH!
Denní sazbu za zařízení účtujeme za každý započatý den, kdy je služba pro dané zařízení aktivována.

pravy.net Fix IP

Jak služba funguje?

Se službou pravy.net Fix IP získáte veřejnou IP adresu a otevřené všechny porty. Vaše IP adresa je vám přidělena fixně, takže můžete na vašem připojení začít provozovat WWW nebo SMTP server. Spojení mezi vámi a naším serverem je šifrováno, takže váš poskytovatel připojení k internetu (ISP) nemůže monitorovat obsah vašeho provozu.

Služba pracuje na principu vytvoření VPN tunelu mezi vámi a naším serverem, do kterého je následně přesměrována veškerá vaše komunikace s internetem.

Pro koho je služba určena?

Pro každého, jehož současné připojení k internetu mu neumožňuje získat pevnou nebo plovoucí veřejnou IP adresu, jehož připojení zatíženo překladem adres nebo portů (NAT nebo PAT), a také těm kteří se často připojují přes poskytovatele internetu, kterým plně nedůvěřují.

Co mi služba umožní?

pravy.net Public IP

Jak služba funguje?

Se službou pravy.net Public IP získáte veřejnou IP adresu a otevřené všechny porty.  Spojení mezi vámi a naším serverem je šifrováno, takže váš poskytovatel připojení k internetu (ISP) nemůže monitorovat obsah vašeho provozu.

Služba pracuje na principu vytvoření VPN tunelu mezi vámi a naším serverem, do kterého je následně přesměrována veškerá vaše komunikace s internetem.

Pro koho je služba určena?

Pro každého, jehož současné připojení k internetu mu neumožňuje získat veřejnou IP adresu, jehož připojení zatíženo překladem adres nebo portů (NAT nebo PAT), a také těm kteří se často připojují přes poskytovatele internetu, kterým plně nedůvěřují.

Co mi služba umožní?

pravy.net VPN

Jak služba funguje?

Se službou pravy.net VPN můžete vytvořit vaši virtuální privátní síť (VPN) z několika vašich počítačů, ať už jsou kdekoliv. Stačí, že každý z nich je nějakým způsobem připojen do internetu. Jinými slovy: vaše počítače se budou chovat stejně, jakoby by byly na stole vedle sebe, ačkoliv je dělí oceán nebo půlka města.

Služba pracuje na principu vytvoření VPN tunelu mezi vašimi počítači. Vaše počítače nemusí mít veřejnou IP adresu ani otevřené žádné příchozí porty. Není nutné nijak speciálně nastavovat váš router nebo modem. Celá komunikace je šifrována, takže ačkoliv spojení využívá internetu, nikdo na něm nemůže vaši komunikaci odposlouchávat.

Pro koho je služba určena?

Pro každého, kdo má několik počítačů, se kterými chce pracovat jako by byly u sebe, ačkoliv jsou na různých místech. Například firma s centrálou a pobočkami (či obchodními cestujícími, kteří díky VPN dostanou do firemní sítě odkudkoli) anebo student s jedním počítačem na koleji a druhým doma u rodičů.

Co mi služba umožní?

©, Adam Köppel, Petr Novák