pravy.net Váš přístup k pravému internetu

login: nebo zaregistrovat nový účet
domů Jak to celé funguje a v čem je to jiné? Jak se naše služby platí? Jak začít? Jak zkonfigurovat Windows pro pravy.net Fix nebo Public IP Jak zkonfigurovat Asus WL500 pro pravy.net Fix nebo Public IP Jak odesílat poštu? Jak na pravy.net VPN Jak zkonfigurovat Asus WL500 pro pravy.net VPN Jak zkonfigurovat Windows pro pravy.net VPN
pravy.net Jak odesílat poštu?

Jak odesílat poštu?

Při používání služeb Fix IP nebo Public IP možná zjistíte, že vám nejde odesílat pošta. Je to protože máte ve vašem emailovém programu nastavený jako odesílací server nastaven SMTP server vašeho poskytovatele internetu. Ten vás ovšem rozeznává podle toho, že používáte jeho IP adresu. Pokud používáte pravy.net vystupujete v internetu pod naší IP adresou. Tu SMTP server vašeho poskytovatele odmítne. Není to žádný problém. Nastavte si jako SMTP server náš smtp.pravy.net. Ten přijme poštu od našich IP adres.

Upozornění

Odesílání jakýchkoliv nevyžádaných emailů (SPAM), virů nebo jiného obsahu, který by mohl být dle platných právních norem považovaný za nepřípustný bude k důvodem k okamžitému přerušení poskytování služeb z naší strany. V takovém případě budeme plně spolupracovat s kompetentními orgány při dopátrávání vaší pravé identity.

©, Adam Köppel, Petr Novák